KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12101318

nr 1210 1318

Bengt Wallander, Stadsvy, signerad. Olja på duk, 33x40

Utrop:

600 kr

Såld:

200 kr

måndag 15 oktober 2018
kl 20:15:14